On-line výuka

On-line výuka

aneb

Když za Vámi příjde Váš lektor kamkoliv, kde právě jste!

 

 

On-line výuka?

Že on-line je něco s internetem asi tuší všichni. V případě naší on-line výuky však neočekávejte pouhé nezáživné vyplňování připravených cvičení, naslouchání učitelovu monologu nebo drilování slovíček bez souvislostí.  

On-line výuka u nás je velmi podobná té skutečné snad s jediným rozdílem; nemusíte za ní cestovat nikam daleko! Váš lektor a případně i další spolužáci za Vámi pomyslně přijdou, kam budete Vy chtít. Všichni jsou skuteční stejně tak jako výuka vedená v duchu vzájemné interakce podporující rozvoj komunikačních dovednosti. Každá minuta výuky je využitá ve prospěch rozvoje Vašich jazykových dovedností a o zábavu zde rozhodně také není nouze!

 

Jak to funguje? 

Pro naší on-line výuku využíváme videokonferenční platformu, ve které se s lektorem a v případě skupinové výuky také s dalšími účastníky kurzu vzájemně vidíte i slyšíte. Společně je možné sdílet interaktivní tabuli, pracovat individuálně nebo ve skupinkách, sledovat prezentace nebo videa, která si lektor pro Vás připravil a následně o nich společně diskutovat, poslouchat, komunikovat, učit se….a navíc; náležitě účinnou i zábavnou porci angličtiny může zažít v pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo třeba i u babičky na zahradě.

 

Co budete potřebovat?

Pro připojení budete potřebovat nejlépe počítač s videokamerou, mikrofonem a reproduktory (nebo sluchátky) či tablet. Přestože se lze výuky zúčastnit i jen s pomocí chytrého mobilního telefonu, je to spíše nouzové řešení. Samozřejmě nezapomeňte na kvalitní a stabilní připojení k internetu. 

Důležité je také zvolit správné místo výuky; prostor kde Vás ani jiné účastníky kurzu nebude nikdo a nic rušit.  

 

Jak se do výuky připojím?

V den zahájení kurzu stačí prokliknout odkaz zaslaný dříve e-mailem. Pokud tak činíte poprvé, nejdříve se stáhne malý kousek software, který Vám umožní se do kurzu připojit. 

Ve Vaší virtuální třídě Vás už bude čekat Váš lektor  a v případě skupinové výuky také další spolužáci. Další výuka už běží tak, jak ji znáte z běžné hodiny.

V případě, že si nebudete jistí, zda se Vám podaří úspěšně připojit  je možné si před Vaším prvním vstupem do on-line výuky domluvit připojení “nanečisto”.  

 

Možnosti výuky.

Můžete mít výuku individuální(one-to-one), kdy budete na hodině pouze Vy a lektor.

Pokud upřednostňujete skupinovou výuku, domluvte se se svým partnerem, kolegy v práci, či přáteli a objednejte si levnější kurz skupinový. Nemusíte zameškat ani hodinu, připojíte se k výuce z jakéhokoli místa na světě.

 

Pokud jste se rozhodli naší on-line výuku vyzkoušet jednoduše nás kontaktujte. Rádi pro Vás připravíme výuku na míru Vašim požadavkům a přizpůsobenou Vašim možnostem. 

 

Pro účastníky  on-line kurzů  je povinné dodržování závazných pravidel stanovených v Kodexu účastníka kurzu on-line”.

Všichni účastníci jsou povinni se seznámit s těmito pravidly před zahájením výuky a objednávkou kurzu vyjadřují svůj souhlas s jejich dodržováním.

 


Aspire jazykové a vzdělávací centrum je certifikovaným přípravným centrem ke zkouškám Cambridge English

Naše škola se stala autorizovaným partnerem Evropského centra jazykových zkoušek, oficiálního administrátora mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English, Österreichisches Sprachdiplom Deutsch a CaMLA. Což znamená, že zájemcům tak můžeme kromě našich standartních služeb poskytnout jasné informace o zkouškách, přípravné kurzy a zejména samotné mezinárodní zkoušky přímo v našem regionu bez nutnosti dojíždět do vzdálených lokalit.